SHITET VILE KATER KATESHE + PAPAFINGO + GARAZHD NE SELITE 730.000 EURO

 • 730.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 730.000€

Details

 • Price: 730.000€
 • Size: 625 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILE
~ 625 M2 NE TOTAL ~ TRUALL 270 M2
~ KATI I PARE I PA MOBILUAR 125 M2
~ KATI I DYTE 3+1+2ballkon I MOBILUAR 125 M2
~ KATI I TRETE I MOBILUAR 3+1+2ballkon 125 M2
~ KATI I KATERT 3+1+2ballkon 125 M2
~ PAPAFINGO 125 M2 2/3 E MBULUAR ME CATI DHE 1/3 E ZBULUAR
~RRUGA DHIMITER PASKO , SELITE
~ CMIMI 730.000 EURO
~ ME HIPOTEKE
~ PLUS GARAZHD
KONTAKTONI 0676722221
ND200

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE