SHITET, VILË INDIVIDUALE, TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALZIT

 • 365.000€
, Gjiri i Lalëzit, 35, Sun Flower Street, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
shitje
, Gjiri i Lalëzit, 35, Sun Flower Street, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • 365.000€

Details

 • Price: 365.000€
 • Size: 201 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Vilë e Bashkëlidhur.

Vendndodhja: Turquoise Marina, Hamallaj, Gjiri i Lalzit, Durrës.

Specifika të pronës:

– Sipërfaqe trualli: 201 m2.

– Sipërfaqe ndërtimi: 108 m2.

– Strukturë 2-katëshe.

– E mobiluar totalisht.

Organizimi:

– Ambienti i jashëm: oborr, post parkimi.

– Kati përdhe: sallon ndenje, dhomë gatimi, 1 tualet verandë

– Kati parë: 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Avantazhe:

– Ideale për shtëpi pushimesh dhe investim.

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Vetëm pak minuta larg detit.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Gjiri i Lalëzit, 35, Sun Flower Street, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada