Shitet, Vile Individuale ne San Pietro, Gjiri i Lalzit.

  • 600.000€
,

Details

  • Price: 600.000€
  • Size: 600 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692345291

Description

Dielli do ju ngrohë shumë shpejt!
Investo tani që të kesh një verë të bukur në vilën e ëndrrave tua.
Jeto në privatësi dhe relax.

Vilë individuale e organizuar në 3 kate me sipërfaqe parcele 600 m2

San Pietro është Rezidenca e duhur per investimin tuaj, në një vend strategjik në plazhin e Gjirit te Lalëzit, është projekti më i madh i këtij lloji, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Address

  • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
  • muca ardit