SHITET VILE INDIVIDUALE NE GJIRIN E LALZIT | MUNDESI PAGESE ME KESTE !!

 • 250.000€
, Gjiri I Lalzit

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 166 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Shitet vile individuale ne Gjirin e Lalzit

Vile individuale ne faze ndertimi me strukture 2 kate perfaqeson nje destinacion ideal per te gjithe ata qe kerkojne te kalojne pushime te kendshme ne nje zone te qete dhe prane bregdetit.

• Organizimi:
Kati 1 : përbëhet nga salle ndenje + kuzhine, nje dhomë gjumi, nje tualet.
Kati 2 : përbëhet nga tre dhoma gjumi, nje tualet.
Pishine mbi tarrace.
Siperfaqe e brendshme 150m2
Sioerfaqe toke 300m2

Mundesi pagese me keste.

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Gjiri I Lalzit
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact