SHITET VILE DY KATESHE TE RRUGA 3 VELLEZRIT KONDI 350.000 EURO

 • 350.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 542 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILE DY KATESHE/PRANE VILAVE AMERIKANE
~ SIPERFAQE TRUALLI 542M2
~E NDARE NE 4 APARTAMENTE
~SIPERFAQE 76M2
~ KATI 1
~ I MOBILUAR
~ SIPERFAQE 114.7 M2
~KA DY APARTAMENTE 1+1+ 2TUALETE+ VERANDE
~KATI 2
~ SIPERFAQE 111.4M2
~ I MOBILUAR
~ 1APARTAMENT 1+1 DHE 1 GARSIONERE+ 2 TUALETE+ VERANDE ME PAMJE TIRANEN
~VILA KA OBORR
~PARKIM
~ HIPOTEKE
~RRUGA “3 VELLEZRIT KONDI”
~ CMIMI 350.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
R400

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE