SHITET VILE DY KATESHE PLUS DY DYQANE TE RRUGA NIKO AVRAMI 320.000 EURO

 • 320.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 248 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILE 2 KATESHE
~TIRANE
~RRUGA NIKO AVRAMI
~ME DYQANE DHE OBORR ( VEND PER 2 PARKIME)
~248 M2 SIPERFAQE TOTALE
~KATI I 1
~2 DHOMA
~KORRIDOR
~VERANDE
~KUZHINE
~2 TUALETE
~KATI I 2 I PA BANUAR ME PARE
~2 DHOMA GJUMI
~TUALET
~ME HIPOTEKE
~DYQAN BUZE RRUGES KRYESORE
~CMIMI 320.000 EURO
~KONTAKTONI 0676722221
R400

 • Address Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE