SHITET VILE DY KATESHE EDHE TRUALL NE PASKUQAN 1.200.000 EURO

 • 1.200.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • 1.200.000€

Details

 • Price: 1.200.000€
 • Size: 144 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET TRUALL + VILE 2 KATESHE TE KODRA KUQE, PASKUQAN
SIPERFAQE TRUALLI 7350M2
~VILE 2 KATESHE ME SIPERFAQE NETO 144M2 E PABANUAR ME PARE
~KATI 1 KA HOLL NDENJE,1 DHOME ,LAVANDERI,TUALET ME DRITARE DHE VERANDE
~KATI 2 ME KORRIDOR SHOERNDARES, 2 DHOMA GJUMI ,TUALET DHE BALLKON
~SISTEM KONDICIONIMI DAIKIN
~PANEL DIELLOR
~TRUALLI I RRETHUAR ME MURE BETONI DHE RRJETE
~PORTE AUTOMATIKE
~OBORRI DHE RRUGICAT ME PLLAKA TROTUARI
~MAGAZINE 15 M2
~DISTANCE NGA BULEVARDI RI 2KM
~CMIMI 1.200.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
B500

 • Address Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE