SHITET VILE DY KATESHE 167 M2 TE GJIRI I LALEZIT 350.000 EURO

 • 350.000€
, Gjiri i Lalëzit, 35, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
shitje
, Gjiri i Lalëzit, 35, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 167 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILA
~167 M2
~VILE 2 KATESHE
~VERANDA 67M2
~SIPERFAQE TRUALLI 300 M2
~NE FAZE NDERTIMI
~SISTEM NGROHJE MULTI SPLIT DHE OXHAK
~PISHINE NE TARRACE OSE JACUZZI SIPAS PREFERENCES
~ME CERTIFIKATE PRONESIE
~GJIRI I LALZIT
~CMIMI 350.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
RE2700

 • Address Gjiri i Lalëzit, 35, Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE