Details

  • Price: 55.000€
  • Size: 125 m²
  • Rooms: 4
  • Bathroom: 1
  • Type: shtepi
  • Status: shitje
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: +355696060612

Description

Shitet vilë dy katëshe. Kati i parë i banueshëm, kati i dytë papafingo, bodrum dhe oborri para shtëpisë.
Ka një sipërfaqe 125 m2,kati i parë ka një sipërfaqe 80 m2,papafingoja ka një sipërfaqe 60 m2 dhe bodrumi ka një sipërfaqe 80 m2.Organizohet në  3 dhoma, kuzhinë dhe një tualet.Shtëpia është në gjendje të mirë dhe ska nevojë për ndërhyrje.Posedon dokumentat përkatëse.Shitet 55’000 Euro,i diskutueshëm.
Adresa:Lagjja 6, Rruga Demir Progri,Korcë.

Për informacione më të detajuara ju ftoj të kontaktoni:

0696060612

Address

  • City Korce

Contact Information

View Listings
Falcon Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon Imobiliare
  • Falcon Imobiliare