SHITET VILË AFËR TEG, TIRANË

  • 510.000€
,

Details

  • Price: 510.000€
  • Size: 325 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355697032244

Description

Shitet vilë luksoze pranë TEG me sipërfaqe ndertimi 325 m² dhe sipërfaqe trualli 585 m². Vila është e mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe ka këto ambiente të brëndshme: para holl, kati përdhe ka një kuzhinë të kompletuar, sallon me oxhak funksional, studio, gardërobe, tualet dhe një depo. Kati i parë ka tre dhoma gjumi, një dhomë tharje dhe dy tualete ndër të cilat dhoma e gjumit matrimoniale ka garderobë dhe tualet të veçantë të kompletuar me vaskë dhe dush. Kati i dytë ka një dhomë gjumi, një dhomë të kompletuar për fitness, një tualet dhe një taracë të mbuluar. Vila është e gjitha e realizuar me kapotë termike, e kompletuar me sistem kondicionimi ngrohje/ftohje, ka sistemin e paneleve diellore që siguron ujë të ngrohtë dhe është i integruar me sistemin e kondicionimit. Ka parkim minimumi për 3 makina me çmim total 510 000 €. Për më shumë informacione na kontaktoni +355697032241

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta