SHITET VILE 5 KATESHE TEK VILA GOLD, RRUGA E DIBRES.

 • 850.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 850.000€

Details

 • Price: 850.000€
 • Size: 460 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 003556840448520

Description

SHITET VILE AFER VILËS GOLD, RR. E DIBRES. Vila eshte 5 kateshe, me nje siperfaqe ndertimi 460 m2 plus shkallët dhe veranda jasht kësaj shume… Kati i pare i viles eshte i perbere nga nje bodrum dhe Garazh + tualet
Kati 2 eshte ka nje Holl i madh me banjëo, parabanjo dhe guzhin veçmas, me shkall hyrje nga garazhdi dhe nga jasht viles.
Kati 3 janë 3 dhoma gjumi dhe banjo 3 per secilen.
Kati i 4 eshte nje holl i madhe, 2 dhoma gjumi, 2 banjo plus nje guzhin veças.
Kat 5 ka nje holl te madh open spes, banjo +parabanjo, dhe verande.
E GJITHE VILA SHITET PER 850 000 EURO
Kodi D-100

 • Address Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare