SHITET VILE 4 KATESHE E MOBILUAR 720M2 SELITE

 • 730€
5 Selite / Kodra e Diellit,

Details

 • Price: 730€
 • Size: 720 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET VILE
◽ CDO KAT 3+1+2 DHE DY BALLKONE , TE MOBILUARA
📍 SELITE , PRANE MARIN BARLETI
📐 SIP CDO KATI 125 m2
⬆ 4 KATESHE
🏙 VILE PRIVATE 4KATESHE
🛋 E MOBILUAR

TOTALI: 720M2

CMIMI: 730.000 EURO

Bodrum. 100 m2.
Kati 1, i parregulluar. 125 m2.
Kati 2 i mobiluar. 125 m2. Sallon, tre dhoma, 2 banjo, 2 ballkone
Kati 3 i mobiluar, 125 m2. Sallon, 3 dhoma, 2 banja, 2 ballkone.
Kati 4, i mobiluar. 125 m,2. Sallon, 3 dhoma, 2 banja, 2 ballkone.
Papafingo, 125 m2. Nga e cila 2/3 e mbuluar me cati. 1/3 e zbuluar.

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS