SHITET VILE 3- KATESHE TE KTHESA E KAMZES 350.000 EURO

  • 350.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
  • 350.000€

Details

  • Price: 350.000€
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILE
~KTHESA E KAMZES
~3-KATESHE
~CDO KAT SIP 140 M2
~OBORR ME GJELBERIM 350 M2
~TOTALISHT E KOMPLETUAR
~PUNIME MODERNE DHE CILESORE
~CMIMI 350.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
J700

  • Address Kamez, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
  • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
  • VERO HOME REAL ESTATE