Shitet Vilë 3 Katëshe ” Skozë”, Tiranë.

 • 250.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rruga Sotir Kuneshka, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Rruga Sotir Kuneshka, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Vila ndodhet shumë pranë Liqenit të Farkës, në periferi në zonën e Shkozës , vetëm 10 minuta me makinë nga qendra e Kryeqytetit. Vila ka strukturë 3 katëshe dhe ndodhet në sipërfaqe kodrinore e cila të ofron një pamje me hapësirë të mjaftueshme shikimi. Vila është ndërtim i ri, disponon vend parkimi për 2 makina si edhe lulishte. Vendodhja e vilës është perfekte pasi ndodhet shumë pranë Unazës të madhe të Tiranës që të lidh me zonën e Tegut, Liqenit të Farkës zonës më të kërkuar të Tiranës, ku vetëm 10 min në këmbë ëshë distanca e liqenit nga vila. Sipërfaqia është e konsiderushme 300 m2 Truall nga të cilat 100,5 ndërtim. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Organizimi kati i parë:

Ambient ndenje
Ambient gatimi
2 dhoma gjumi
Tualet
Oborr
Organizimi kati i dytë:

Ambient ndenje
Ambient gatimi
2 dhoma gjumi
Tualet
3 ballkone
Organizimi kati i tretë:

Ambient ndenje
Ambient gatimi
2 dhoma gjumi
Tualet
Verand
Për më tepër informacion të detajuar mund të na kontaktoni!

 • Address Rruga Sotir Kuneshka, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome