SHITET VILE 3 KATESHE NE PEZE

 • 255.000€
, Pezë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
shitje
, Pezë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
 • 255.000€

Details

 • Price: 255.000€
 • Size: 528 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Vilë.
Vendndodhja: Pezë, Tiranë.

Detaje për Zonën:
-Infrastrukturë e zhvilluar, përfshirë rrugët, transportin publik dhe shërbimet komunale gjë që do të rrisë standartin dhe cilësinë e jetës së banorëve.
-Peza ofron mundësi për ndërtime të reja ose zhvillimin e projekteve të tjera të cilat mund të sjellin fitim.
-Zona ka hapësira të gjelbëra dhe parqe që ofrojnë ambiente pushimi dhe shplodhëse për banorët e zonës dhe qytetit.
-Në krahasim me qendrën e qytetit, zona e Pezës është më e qetë duke e bërë atë një vend të përshtatshëm për banim.
-Avantazhi per investitorët dhe blersit është se kjo zonë ka potencialin për tu zhvilluar më tepër, gjë që do ti sillte edhe banorëve & bizneseve aktuale më shumë përfitime.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale toke: 3000m2.
-Sipërfaqe trualli: 493m2.
-Sipërfaqe ndërtimi: 528m2.
-Sipërfaqe për kat: 164.2m2.

Organizimi:
Strukturë 3-katëshe.

Avantazhe:
-Ndriçim natyral.
-Cilësi & siguri maksimale.
-Investim afatgjatë.
-Zonë e qetë familjare.
-Lokacion i favorshëm.
-Mundësi parkimi në vilë.
-Godina është e përshtatshme për banim , bujtinë , restorant , hotel , vilë për qera ditore.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

CMIMI 255.000 EURO

 • Address Pezë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada