SHITET VILE 3 KATESHE NE LAGJEN DEMOKRACIA VLORE

 • 480.000€
, Rruga Demokracia, Shkallë, Xarrë, Bashkia Konispol, Vlorë County, Southern Albania, 9707, Albania
shitje
, Rruga Demokracia, Shkallë, Xarrë, Bashkia Konispol, Vlorë County, Southern Albania, 9707, Albania
 • 480.000€

Details

 • Price: 480.000€
 • Size: 401 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Vilë.
Vendndodhja: Vlorë, Rruga Demokracia.

Detaje të tjera:
-Vlora është pozicionuar në bregdetin e Jonit dhe është një destinacion i preferuar turistik në vendin tonë. Ka disa avantazhe dhe tipare pozitive që bëjnë Vlorën një vend tërheqës dhe idealin për të investuar.
-Bregdeti dhe Plazhet: Vlora ofron një bregdet të bukur me plazhe të gjata dhe tërheqëse. Plazhi i Dhërmiut, Jale, dhe të tjerët janë destinacione popullore për pushime verore.
-Kultura, Historia dhe Monumentet Kulturore: Qyteti ka një pasuri të trashëgimisë kulturore dhe historike, duke përfshirë Kalanë e Vlorës, që ofron pamje të mrekullueshme të qytetit dhe detit, monumentet historike.
-Aksesibiliteti: Në vitet e fundit, zhvillimi i infrastrukturës dhe aksesibiliteti në Vlorë, e kanë bërë atë një destinacion më të lehtë për t’u arritur.
-Turizmi Detar: Porti i Vlorës është një pikë hyrse dhe dërgese e rëndësishme në Adriatik, duke e bërë atë një qytet kyç për turizmin detar.
-Klima e Favorshme, Natyra dhe Mjedisi: Vlora ka një klimë të favorshme, e cila e bën atë një destinacion tërheqës për turistë gjatë gjithë vitit. Rreth Vlorës ka peizazhe të bukura natyrore, duke përfshirë kodrat dhe zonat bregdetare që janë tërheqëse për udhëtimet natyrore dhe ecje.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale toke: 400m2.
-Sipërfaqe ndërtimi: 401m2.
Organizimi:
Strukturë 3-katëshe.
3 ambiente ndenjie, 9 dhoma gjumi, 6 tualete, 3 depo, shkallë të brendshme, oborr.

Avantazhe:
-Ndriçim natyral.
-Cilësi & siguri maksimale.
-Investim afatgjatë.
-Zonë e qetë familjare.
-Lokacion i favorshëm.
-Mundësi parkimi në vilë.
-Godina është e përshtatshme për banim , bujtinë , restorant , hotel , vilë për qera ditore.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

CMIMI 480.000 EURO

 • Address Rruga Demokracia, Shkallë, Xarrë, Bashkia Konispol, Vlorë County, Southern Albania, 9707, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada