Shitet Vile 3 kateshe Manze Durres 150.000 Euro

  • 150.000€
,

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 450 m²
  • Bathrooms: 3
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Kati: 3

Description

Shitet Vile 3 kateshe, truall dhe pemetore, prane rruges kryesore, Manze Durres
Siperfaqja e viles 450 m2, secili kat me 150 m2
Dy kate te mobiluar, kati i pare pjeserisht.
Siperfaqja e truallit 350 m2
Pemetore me 100 rrenje ullinj dhe peme te tjera frutore.
Siperfaqja e pemetores 850 m2
Cmimi: 150 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ref  5530 BT
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
  • Invest Prona