SHITET VILE 3 KATESHE 375M2 TRUALL 300M2 NDERTIM 305000 EURO XHAMIA XHURA

 • 305.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma,

Details

 • Price: 305.000€
 • Size: 375 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET VILE PRIVATE
📍 KOMPLEKSI XHURA , PRANE TV KLAN
📐 300 m2 NDERTIM , 375 m2 TRUALL
⬆ VILE 3 KATESHE , E NDARE NE 3 HYRJE 2+1 + AMBJENT GATIMI ME VEHTE DHE 3 BALLKONE PER SECILIN KAT.
MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI , APO INVESTIMI .
AMBJENT PARKIMI PER 5 MAKINA , OBORR I GJELBERUAR DHE I RRETHUAR .

CMIMI OKAZION : 305.000 €

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS