SHITET VILE 2KATESHE DUPLEX + APARTAMENT

 • 600.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 440 m²
 • Rooms: 5
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet vile ne nje nga zonat me te zhvilluara se fundmi.
Vilat jane bere nje stil jetese tashme per shkak te privatesise dhe perzhedhjes  se komunitetit.
Ne nje zone shume te qete mes gjelberimit disponojme disa tipe vilash 3 kateshe.
Vilat jane 3 kateshe me nje siperfaqje totale parcele 440 m2 dhe siperqafje e dublexit totale 256m2 dhe siperqafja e apartamentit 133m2

Organizohet nga 3 kate

-Kati perdhe pozicionohet apartamenti 2+1 i perbere nga

 • 2 dhoma gjumi,nje ambjent ndenje se bashku me dhomen e ndenjes, dy dhoma gjumi,dy tualete, nje lavanteri dhe nje depo.

-Kati i pare eshte i organizuar ne:

 •  Ambjent gatimi se bashku me nje ambjent ndenje nje ballon me dalje ne dhomen e ndenjes ,1 dhomae gjumi,nje tualet dhe nje verand,

-Kati i dyte eshte i organizuar ne:

 • Dy dhoma gjumi ,dy tualete,nje dhome teknike dhe nje verande.

Cilesi shume e larte ndertimi.
Ne cmim jane te perfshira dhe dy poste parkimi.
Mundesi pagese me keste.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate