Shitet Vile 2 Kateshe,Mullet

  • 450.000€
2 Autostrada Tr.-El., Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje
2 Autostrada Tr.-El., Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • 450.000€

Details

  • Price: 450.000€
  • Size: 886 m²
  • Rooms: 8
  • Bathrooms: 4
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: +355694070771

Description

Për shitje, Vilë 2 katëshe (7 dhoma + 1 sallon).

Vendndodhja: Mullet, Tiranë. Kjo zonë është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që dëshirojnë të jetojnë në një zonë periferike të Tiranës që ofron një kombinim të mirë të natyrës, qetësise dhe arteries kryesore urbanistike të Tiranës dhe Elbasanit.

Detaje për Zonën:

  • Vendodhja Mullet në Tiranë duket se ofron shumë avantazhe tërheqëse për të jetuar ose investuar. Këtu janë disa nga avantazhet e kësaj vendndodhjeje:
  • Natyra e bukur: Mullet është një zonë e pasur me natyrë të bukur. Përrethi i saj mund të ofrojë peizazhe tërheqëse dhe mundësi për aktivitete në natyrë si gërmim, ecje, ose piknik.
  • Lokacion i favorshëm: Tiranë është kryeqyteti i Shqipërisë dhe ka akses të shkëlqyeshëm në shërbimet dhe infrastrukturën qendrore të një qyteti të madh. Ky lokacion është i përshtatshëm për ata që dëshirojnë të jetojnë larg zhurmës së qytetit, por ende të kenë akses të lehtë në të gjitha që ofron një qytet modern.
  • Lidhje direkt me autostradën: Nëse keni nevojë të lëvizni me makine, lidhja e drejtpërdrejtë me autostradën e bën që udhëtimi drejt qytetit të jetë më i lehtë dhe më i shpejtë.
  • Qendra tregtare afër TEG: Pranë Tiranë East Gate (TEG), një nga qendrat tregtare më të mëdha në Tiranë, do të keni mundësinë të blini, të shijoni restorantet dhe kafene të ndryshme, dhe të përdorni shërbimet e tyre të ndryshme pa u larguar shumë larg.

 

Zhvillim agroturizmi: Nëse jeni i interesuar në zhvillimin e një biznesi të bazuar në agroturizëm, zona e Mullet mund të ketë potencial të madh. Ka mundësi për të investuar në bujqësi, kopshte, ose projekte të tjera të agroturizmit që mund të sjellin të ardhura të mira dhe të ofrojnë një përvojë unike për turistët.

 

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe pasurie: 430m2

-Sipërfaqe trualli 886 m2

-E pamobiluar

-Kate: 2

-Jepet për banim

Organizimi:

Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 4 dhomë gjumi, 4 tualet, 2 ballkon, verandë.

Avantazhe:

  • Pozicioni strategjik i kësaj vileje e bën një zgjedhje të shkëlqyer për të investuar ose jetuar, duke ofruar akses të shpejtë dhe të lehtë në Tiranë dhe zonat perreth.
  • Vlera e pasurisë është një investim afatgjatë i vlefshëm, duke ofruar potencial të lartë për të fituar të ardhura nga qira ditore, falë hapsirave të saj të madhe dhe lokacionit të favorshëm për klientë investitore.
  • Kjo vila është një zgjedhje ideale për familjet e mëdha që kërkojnë hapsira të mjaftueshme dhe akses të shpejtë në Tiranë dhe zonat përreth, duke e bërë atë një vend tërheqës për të jetuar.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

  • Address Mullet, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • City Tirane
  • Area 2 Autostrada Tr.-El.

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
  • TOKTON3