Shitet vilë & 2 ambjente biznesi/magazina

 • 1.000.000€
, Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2019, Albania
shitje
, Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2019, Albania
 • 1.000.000€

Details

 • Price: 1.000.000€
 • Size: 2429 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: ambjent biznesi, Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692073563

Description

Shitet vilë & 2 ambjente biznesi/magazina, Rruga Durrës-Shijak. Ndodhen buzë rrugësi kryesore.
Ka një sipërfaqe totale toke prej 2400 m2. Shtëpia është e përbërë nga 3 kate. Kati përdhe me sipërfaqe 190 m2 është I organizuar në sallon ndenje, ambjent gatimi+ngrënie, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Kati I 190m2 parë organizuar në sallon ndenje me hapësira të mëdha, kuzhinë gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë. Kati I dytë është I papërfunduar në punime. Vila është e pajisur me panel diellor dhe kaldaje. Është totalisht e investuar. Bashkë me vilën shiten dhe 2 ambjenete biznesi të cilat janë buzë rrugës, siperfaqet e magazinave jane 300 dhe 330 m2, me lartesi 4.5 metra dhe të pajisura me vetrate xhami. Përshtaten për aktivitete të ndryshme biznes. Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Cmimi I shitjes 1,000,000 euro.

 • Address Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2019, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
adrian
 • adrian

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
adrian
 • adrian