SHITET VILA 3 KATËSHE NË KANINË, VLORË.

 • 530.000€
, Cameria

Details

 • Price: 530.000€
 • Size: 520 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET VILA 3 KATËSHE NË KANINË, VLORË.

Vila shitet tërësisht ose me kate . Ka pamje anësore det dhe përball shtrihen dy liqenet që i japin një pamje mahnitëse.
Vila shitet me mobilje antike dhe jepet me çmim të negociueshëm.

✅ Orientimi Lindje-Perëndim
✅ Siperfaqa: 250 m2 /Total
•Ndërtes: 145 m2
✅ 2 Sallone
✅ 2 Kuzhina
✅ 1 Tualet
3 Dhoma gjumi
✅ 3 Ballkon
✅ I mobiluar
✅ Shuma 530.000 Euro/Total
Për kat 270.000 Euro.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione një vizitë në pronë, ose na kontaktoni:
+355697066661

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare