SHITET TRUALL 240 METRA NE YZBERISHT

 • 120.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 240 m²
 • Type: truall
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0688888800

Features

Description

Ne zonen e Yzberishtit shitet truall 240 m2 me njolle ndertimi 140 metra. Ndodhet ne nje zone me akses te plote per ndertim te nje vile deri ne 3 kate. Zona eshte e qete dhe ka vizibilitet.

Per me shume informacion me kontaktoni.

A

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate