SHITET, TOKË, TUFINË, TIRANË

 • 98.500€
4 Spitali / Allias / Tufine, Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
4 Spitali / Allias / Tufine, Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 98.500€

Details

 • Price: 98.500€
 • Size: 1230 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Në shitje, Tokë.

Vendndodhja: Tufinë, Tiranë.

Detaje për Zonën:

– Sipërfaqja e tokës prej 1230m2 mund të shfrytëzohet për agroturizëm, bujtina, dhe ndërtim për shtëpi private ose vila.

– Vendndodhje strategjike për tu lidhur me aksin kryesor të rrugës së arbrit, gjë që i mundëson pronës tuaj vizibilitet dhe lehtësi në aksesimin e lokacionit.

– Hapsira të mjaftueshme si dhe mundësi shumë e mirë për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera.

Specifika të pronës:

– Sipërfaqe toke: 1230m2.

– Orientim veri-jug-lindje- perëndim.

– Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2