SHITET TOKE NE LINZ 1,137M2

 • 46.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 46.000€

Details

 • Price: 46.000€
 • Size: 1137 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet TOKE ne Linz me akses ne rrugen kryesore. Toka ka nje siperfaqe 1,137m2. Ajo eshte ne nje zone qe mund te ndertohet dhe mund te perdoret per ndertimi te shtepiave te drurit, njesi biznesi , si lokale, bar restorant etj
TOKA SHITET per 46,000 EURO
Kodi An-200

 • Address Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare