SHITET TOKE NE BERZHITE

  • 1.200.000€
, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
shitje
, Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
  • 1.200.000€

Details

  • Price: 1.200.000€
  • Size: 15000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Tokë.
Vendndodhja: Bërzhitë, Tiranë.

Detaje për zonën:
-Transformimi Urban: Në vitet e fundit, zona ku është pozicionuar prona është duke përjetuar një rindërtim të madh urban.
-Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.
-Është një nga destinacionet më tërheqëse të Tiranës për të investuar, ku natyra, kultura dhe urbanizmi takohen në një harmoni të përkryer.
-Sipërfaqja e tokës prej 15.000 m2 mund të shfrytëzohet ndërtim, kapanone industrial, agroturizëm , bujqësi.
-Vendndodhje strategjike për tu lidhur me aksin kryesor të autostradës, gjë që i mundëson biznesit tuaj vizibilitet dhe lehtësi në aksesimin e lokacionit.
-Hapsira të mjaftueshme si dhe mundësi shumë e mirë për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe toke: 15.000 m2.
-Orientim veri-jug-lindje- perëndim.
-Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

CMIMI 1.200.000 EURO

  • Address Bërzhitë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
  • Joniada