SHITET TOKE NE BERXULL NE RRUGEN E RINASIT 4.000 e 10.000 M2.

 • 200.000€
11 Rinas, Rruga Rinasit, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania
shitje
11 Rinas, Rruga Rinasit, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 4000 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

Shiten dy TOKa ne Berxull Vore afer rruges Rinasit ne vije te pare me nje siperfaqe 4.000m2 dhe 10.000m2. Te dy pronat jane me plan zhvillimi industrial. Shiten te dy pronat me 50 Euro per m2.
SHITEN ME CMIM 200.000EURO, dhe 500.000 EURO.

Per me shume informacion kliko linkun: http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Rruga Rinasit, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Rinas

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare