SHITET TOKË ARË NË VRION, SARANDË.

  • 24.000€
,

Details

  • Price: 24.000€
  • Size: 4836 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

SHITET TOKË ARË NË VRION, SARANDË.

Toka ka një sipërfaqe totale prej 4835 m2 dhe zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.

Ka sistem vaditjeje dhe kullimi duke e bërë të përshtatshme për çdo lloj aktiviteti bujqësor.

Toka vjen në shitje me një cmim shumë të mirë prej 24.000 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355693041461

Address

  • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare