SHITET TOKË ARE + NDËRTESË NË SARANDË

  • 2.500.000€
,

Details

  • Price: 2.500.000€
  • Size: 13655 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

SHITET TOKË ARE + NDËRTESË NË SARANDË

Toka ka një sipërfaqe totale prej 13655 m2.

Brenda kësaj sipërfaqeje ndodhen tre objekte të cilat janë: ndërtesë 1-katëshe me sipërfaqe 540 m2; ndërtesë 2- katëshe me sipërfaqe 540 m2 si dhe një ndërtese 3-katëshe me sipërfaqe 488 m2.

Sipas projektit objektet mund të shfrytezohet per hotel, bar, restorant, kazino, pikë karburanti dhe sherbime.

Prona ndodhet në një zonë industriale në krah të rrugës nacionale, afër zonës që eshtë percaktuar për aeroportin e Sarandës.

Cmimi 2.500.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461

Address

  • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare