SHITET TOKE AFER AUTOSTRADES NE VORE

 • 90.000€
11 Vore, Vorë, Marqinet, Marqinet 2, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
shitje

SHITET TOKE AFER AUTOSTRADES NE VORE

11 Vore, Vorë, Marqinet, Marqinet 2, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 3000 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 68 40 44 520

Features

Description

Shitet toke 3.000 m2 pak kilometra pas Vores dhe 400m2 larg autostrades Tirane-Durres .

Terren i mrekullueshem per banim dhe veprimtari pune .

Shitet per vetem 30 euro/m2 .  CMIMI 90.000Euro.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Cel. : 003555 684044520

 • Address Vorë, Marqinet, Marqinet 2, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Vore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare