SHITET SUPER VILE “LURA 3”, TE GJIRI I LALZIT, DURRËS

 • 290.000€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 290.000€

Details

 • Price: 290.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET SUPER VILE “LURA 3”, TE GJIRI I LALZIT, DURRËS

DES sjell në shitje një Super Vilë!

Vilë individuale 2 katëshe, në një super vendndodhje, te Lura 3, e cila është një kompleks rezidencial, i pozicionuar në Gjirin e Lalzit, Durrës.

Pozicioni strategjik i këtij projekti konsiderohet si elementi kryesor , i cili e bën atë shumë të preferuar për qetësin dhe relaksin që ofrojnë vilat të ideuara në kombinim me bimësin mesdhetare të zonës.

Vila është lehtësisht e aksesueshme për shkak të infrastrukturës së re moderne të projektuar për investimet e fundit.

Ndërtesa ka një orientim optimal që mundëson një pamje perfekte të zonës dhe gjithashtu i siguron dhe ndriçimin sa më natyral në çdo hapsirë të brendshme të saj.

Sipërfaqe e vilës:
Trualli 114 m2 nga të cilat 50.41 m2 është sipërfaqja e vilës.

Organizimi i Vilës:
Kati i përdhe(50.41 m2) organizohet në:
1 Holl
1 Ambient gatimi dhe ngrënie
1 Tualet

Kati i parë (50.42) organizohet në:
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
Ballkon

Sipërfaqja totale e vilës:
Kati përdhe 50.41 m2
Kati i parë 50,42 m2
Verandë 6.16 m2
Totale: 106.99 m2

Çmimi: 290,000 Euro

Detaje të tjera:
Shitet totalisht e mobiluar
E shtruar me parket
Arredim bashkëkohor me brandet më të fundit
Hidrosanitare cilësore nga markat më të mira
Ndriçimi i cilësisë së lartë
Oborri dhe ballkoni do pajisen me kangjella të punuar me hekur

ID:12913

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt: +355697032244

 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta