SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE PLAZH

 • 160.000€
,

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0682000416

Description

Apartamenti organizohet nga :
-dhoma e ndenjes+kuzhina
-dy dhuma gjumi
-nje tualet
-nje ballkon
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 9-katesh te vitit 2023 te miradministruar me ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 86 m2 dhe siperfaqe totale prej 96.6 m2.
Shitet totalisht i investuar:
-Dritaret dhe vetrata Dopio xham cilesia me e mire .
-Dritare Me Rrjeta dhe Grila Elektrike Me Buton .
-Parketi AC 5
-Te Gjitha Pajisjet Elektroshtepiake jan Firmat me te mira A+++ Inverter ( TV , Lavastovilje , Aspirator , Lavatrice , Tharese etj )
-Home Cinema
-Mobiljet Te Gjitha Me Porosi dhe Materialet Nga Me Cilsoret .
-Kuzhina Me Lyerje E Zgjatur Deri ne Tavan .
-Tavan I Varur Me Ndricim Te Fshehte Multi color RGB , Spote dhe Ambazhure .
-Luna 3D Me Ndricim Ne Dhomen E Ndenjes .
-Oxhak Dekorativ .
-Sistem Kondicionimi Multisplit cdo dhome ka kondicionerin perkates ( 1 Motorr i madh I montuar jashte ne ballkon ) .
-Dhomat E gjumit me LED dhe leter Murale .
-Garderobe E Madhe Tek Dhoma E Ciftit e Ndricuar me LED .
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

Address

 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21