SHITET: Super apartament 2+1+ 2/Pogradec_zona: Tushemisht

,

Details

  • Size: 105 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET: Super apartament 2+1+ 2/Pogradec_zona: Tushemisht

 

▪︎ Apartamenti ndodhet në katin e IV-të banim, sipërfaqe neto 93 m²/totale 105 m², pozicionim jug & perëndim.

 

▪︎ I organizuar në ambjent të madh ndjenje & gatimi së bashku, 2 dhoma gjumi, korridor,

2 ballkone si dhe 1 tualet.

 

▪︎ Apartamenti shitet i mobiluar, disponon sistem chiller ngrohje – ftohje. Godina ofron administrim, siguri, kamera 24/orë, mirëmbajtje & ashensor.

 

▪︎ Çmim shitje: 110.000 €

 

▪︎ Cel : 067 2062729

 

▪︎ info@imobiliareprime.com

 

▪︎ www.imobiliareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 

 

Address

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
  • Imobiliare Prime Agency