SHITET: Super apartament 1+1/zona “Uji Ftohtë/ Vlorë

 • 52.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 45 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET: Super apartament 1+1/zona ”Uji Ftohtë/ Vlorë📍
▪︎ Apartamenti ndodhet pranë Restorant Tiku & Mato, në katin e V -të banim/ teknik, me sipërfaqe 45 bruto m², pozicionim perëndim pallat i ri me ashensor.
▪︎ I organizuar në ambjent ndjenje & gatimi së bashku, 1 dhomë gjumi, korridor , ballkon si dhe 1 tualet me ajrosje në natyrë. Mobilim extra dhe cilësor.
▪︎ Çmim shitje: 52.000 €
▪︎ Cel : 067 2062729
▪︎ info@imobiliareprime.com
 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency