SHITET: Super apartament 1+1 /zona: Rruga Barrikadave

,

Details

  • Size: 71 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET: Super apartament 1+1 /zona: Rruga Barrikadave
📍
▪︎ Apartament 1+1 me sipërfaqe 71 m² bruto, kt V -të banim, objekt i 2023, banim+ shërbim, 4 – 14 Kt + 3 Kt nëntokë parkim, si dhe 3 ashensorë.
▪︎ Përbërja e apartamentit : Sallon ndenje & ambjent gatimi, korridor, 1 dhomë gjumi, ballkon si dhe1 tualet. Pozicionim perëndim.
▪︎ Aktualisht në fazë tulle, ku mund të bëhen edhe ndryshime të brendshme pa kosto shtesë. Konstruksioni objektit është sistem beton-arme dhe mure me tulla. Rrjeti aspirimit & kondicionimit do të jetë me linjë të vecantë për çdo apartament , sistemi ngrohje- ftohje është me sistem multijet , etj.
▪︎ Çmim shitje : 2350€/ m²
▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎ info@imobiliareprime.com
▪︎ Cel: 0672062729

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
  • Imobiliare Prime Agency