SHITET: Super apartament 1+1/Pogradec_zona: Tushemisht

 • 65.000€
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
shitje
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0672062759

Description

SHITET: Super apartament 1+1/Pogradec_zona: Tushemisht

 

▪︎ Apartamenti ndodhet në katin e III-të banim, sipërfaqe neto 62 m²/totale 70 m², pozicionim jug & perëndim.

 

▪︎ I organizuar në ambjent ndjenje & gatimi së bashku, 1 dhomë gjumi, korridor, dhe 1 tualet.

 

▪︎ Apartamenti shitet i mobiluar, disponon sistem chiller ngrohje – ftohje. Godina ofron administrim, siguri, kamera 24/orë, mirëmbajtje & ashensor.

 

▪︎ Çmim shitje: 65.000 €

 

▪︎ Cel : 067 2062729

 

▪︎ info@imobiliareprime.com

 

▪︎ www.imobiliareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 

 

 

 

 • Address Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency