SHITET: Super apartament 1+1/Pogradec

 • 50.000€
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
shitje
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 43 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET: Super apartament 1+1/Pogradec

 

▪︎ Apartamenti ndodhet pranë Teatrit të kukllave, në katin e V -të banim, sipërfaqe

43 m², pozicionim lindje me pamje nga liqeni, pallat i ri/ pa ashensor.

 

▪︎ I organizuar në ambjent ndjenje & gatimi së bashku, 1 dhomë gjumi, korridor , ballkon si dhe 1 tualet me ajrosje në natyrë.

 

▪︎ Çmim shitje: 50.000 €

 

▪︎ Cel : 067 2062729

 

▪︎ info@imobiliareprime.com

 

▪︎ www.imobiliareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 

▪︎ Apartamenti ndodhet pranë Teatrit të kukllave, në katin e V -të banim, sipërfaqe

43 m², pozicionim lindje me pamje nga liqeni, pallat i ri/ pa ashensor.

 

▪︎ I organizuar në ambjent ndjenje & gatimi së bashku, 1 dhomë gjumi, korridor , ballkon si dhe 1 tualet me ajrosje në natyrë.

 

▪︎ Çmim shitje: 50.000 €

 

▪︎ Cel : 067 2062729

 

▪︎ info@imobiliareprime.com

 

▪︎ www.imobiliareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 • Address Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency