Shitet studio me 150 m2 verande Turquoise Marina Gjiri Lalzit

 • 225.000€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 225.000€

Details

 • Price: 225.000€
 • Size: 210 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355682055050

Description

Shitet garsoniere me super verandë tek Turquoise Marina, Gjiri i Lalzit.
Turquoise Marina është një nga projektet më të mëdha, e vendosur në Hamallaj, Gjirit të Lalëzit.
• Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.
• Shërbimet: Aquapark, pishinë, port detar, bar-restorant.
• Lehtësirat: Plazh privat, ankorim për varka, parkim i dedikuar, korsi biçikletash, ambiente sportive.
Garsonierja për shitje ka sipërfaqe fizike 51,6 m2, verandë me sipërfaqe 149,3 m2 dhe sipërfaqe e përbashkët 9,80 m2.
Ndodhet ne katin e parë banim. Ambjenti I brendshëm organizohet në ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën, tualetin dhe ambjentin e fjetjes. Disponon verandë me super hapësirë dhe me mundësi për të investuar në të.
Shitet 224,938 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
+355682055050

 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina