SHITET SHTEPIA PRIVATE E MOBILUAR NE ZONEN E SHKOZETIT 2+1+2!

 • 83.000€
, shkozet

Details

 • Price: 83.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0682000416

Features

Description

Shitet shtepia private, ndodhet ne zonen e SHKOZETIT .
Eshte e perbere nga korridori qe ben shperndarjen e dhomave nder te cilat dy dhoma gjumi, salloni bashke me kuzhinen, dy tualete.
Eshte e mobiluar dhe shitet sic eshte ne foto.
Per me teper infomacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

0682000416

 • Address shkozet
 • City Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21