SHITET SHTEPI PRIVATE+TRUALL NE KASHAR, PRANE QTU! 170,000 €

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar

Details

 • Size: 126 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Shitet shtepi private+truall ne zonen e kasharit prane QTU.
Shtepia eshte totalisht e investuar dhe me punime shume cilesore.

Ka nje siperfaqe totale nderimi prej 291.6 m2, dy kate dhe tarrace.
Kati perdhe eshte i paperfunduar.

Organizimi i katit te pare:
•sallon+kuzhine
•3 dhoma gjumi
•korridor shperndares
•lavanderi
•tualet

Shtepia shitet pjeserisht e mobiluar.
Trualli ka nje siperfaqe prej 378.9 m2.
Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per nje vizite ne prone ose informacion me teper mund te na kontaktoni!

 • Address Kashar
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact