Shitet shtëpi private tek Shkolla e Bashkuar, Tiranë.

 • 240.000€
, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje
, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 240.000€

Details

 • Price: 240.000€
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Shitet shtëpi private tek Shkolla e Bashkuar, Tiranë.

Shtëpia është e përbërë nga 2 kate. Organizimi: Kati i parë i organizuar në portën hyrëse për në shtëpi dhe në një dyqan me vetrate xhami, depo, tualet, me sipërfaqe 50 m2. Kati i dytë ambjent banimi me sipërfaqe 115 m2, i organizuar në sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, tualet me parabanje dhe verandë. Është totalisht i investuar, me sistem kapot, parket dhe punime cilësore. Ka akses në tarracë e cila ofron mundësinë për shtim kati tjeter. Shtëpi disponon dhe oborr. Me dokumentacion të regullt hipotekor. Cmimi 240,000 euro, i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355696060612

 • Address Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting