SHITET SHTËPI PRIVATE NË KANINË,VLORË.

 • 155.000€
, Kaninë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania
shitje
, Kaninë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0699356083

Description

🆕 🔥SHITET SHTËPI PRIVATE NË KANINË,VLORË.

✅ Shtëpia ka një sipërfaqje trualli prej 300 m2 dhe 100 m2 ndërtesë.

✅ Prona është e organizuar me 2 dhoma pritje , 1 dhome gjumi, korridor, 1 tualet dhe 1 verandë.

✅ Shtëpia ndodhet në një zonë të qetë më akses të
mirë .

✅ Çmimi për shitje është 155.000 euro/Total.
✅Pozicioni: veri-jug-perendim🏝

Shtëpia ka një orientim shumë të mirë, i favorshëm për një ndriçim sa më natyral në çdo ambient të brendshëm.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355699356083
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

 • Address Kaninë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare