Shitet shtepi ne Voskopoje!

 • 220.000€
, Voskopojë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7029, Albania
shitje
, Voskopojë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7029, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 144 m²
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692546433

Description

Shitet shtepi e ndare ne 3 apartamente 1+1.

Shtepia ka sip 144 m2 dhe siperfaqe trualli 280 m2.

Cmimi 220.000Euro

 • Address Voskopojë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7029, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
Jolanda
 • Jolanda

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Jolanda
 • Jolanda