SHITET SHTEPI 3 KATESHE SHKOZE

 • 270.000€
, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 270.000€

Details

 • Price: 270.000€
 • Size: 445 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Shtëpi Private.
Vendndodhja: Shkozë, Tiranë.

Detaje për zonën:
-Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të kryeqytetit.
-Infrastrukturë e zhvilluar, përfshirë rrugët, transportin publik.
-Zona ofron mundësi për ndërtime të reja.
-Avantazhi per investitorët dhe blersit është se kjo zonë ka potencialin për tu zhvilluar më tepër, gjë që do ti sillte edhe banorëve & bizneseve aktuale më shumë përfitime.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale trualli: 445.7 m2
-Sipërfaqe totale ndërtimi: 445.5 m2
-Strukturë 3-katëshe.
-Me verandë.
-Me oborr.
-Me shkallë të brendshme.
-Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Avantazhe:
-Pozicion i favorshëm me dalje dhe akses në Unazën e madhe të qytetit.
-Mundësi e mirë investimi.
-Mundësi ndarje / konvertimi i pronës në apartamente ose njësi të ndryshme banimi.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

CMIMI 270.000 EURO

 • Address Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada