Shitet Shtëpi 2-katëshe, “Liqeni Paskuqanit”, Tiranë.

 • 150.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Paskuqa
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Paskuqa
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 282 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

Shtëpia ndodhet në zonën e Paskuqanit, zonë mjaft e qetë dhe familjare. Ka shumë pranë edhe “Liqenin e Paskuqanit”, një nga atraksionet e momentit falë zhvillimit dhe infrastrukturës. Shtëpia ka dokumentacion të rregullt.

Organizimi:

Sipërfaqe totale 282 m2 tokë dhe sipërfaqe ndërtim 195 m2 (+30 m2 verandë)

 • Kati 1: Korridor, ambient ndenje, kuzhinë, 2 dhoma gjumi.
 • Kati 2: ambient pa ndarje , verandë

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Paskuqa
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome