SHITET PAPAFINGO NE SHKEMBIN E KAVAJES FULL PAMJE NGA DETI !!

 • 150.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 270 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0682000416

Description

Apartamenti ndodhet ne Shkembin e Kavajes. Pallati eshte ndertuar 15 vitet e fundit. Eshte i pajisur me ashensor si dhe me administrim. Ofrohet dhe post parkimi ,opsionale duke bere nje shtese vlere prej rreth 10,000 euro.
Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi , secila me tualet. Salla e ndenjes e cila ka pamje nga deti, koridori si dhe nje tualet .
Eshte mundesi e mire investimi per shtepi por dhe opsionin e ndarjes ne 2 ose 3 apartamente te vogla per pushime verore.

Per me teper informacione ju ftoj te beni nje vizite ne prone.
0682000416

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21