SHITET NJËSI SHËRBIMI 2 KATËSHE NË TIRANË.

 • 300.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Cameria

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692046662

Description

SHITET NJËSI SHËRBIMI 2 KATËSHE NË TIRANË.

Njësia ndodhet në një zonë të qetë dhe të aksesueshme me të gjitha fasilitetet e mundshme.
Jepet dhe me qira.

✅ Organizimi

✅ Sipërfaqe 150 m2/ total
✅ 2 Hapsira të mëdha
✅ 1 Tualet
✅ 2 Kate
✅ Çertifikatë Pronësie
✅ Çmimi 300.000 € / Total
✅ Qera 1.000 Euro/ Muaj

Njësia është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 069 204 6662.

 • Address Cameria
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare