SHITET NJESI BIZNESI, AFER LIQENI I TIRANES! ID: Billion3498

 • 450.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 255 m²
 • Type: ambjent biznesi, dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

ID: Billion3498

Shitet njesi biznesi, afer liqeni i Tiranes
Ambjenti eshte i mire investuar, me fasade xhami dhe i pershtatshem per aktivitete biznesi te ndryshme. Kati perdhe , pamje ne 4 faqet e objektit me mundesi hyrje ne 3 faqe. Mund te ndahet dhe pershtatet per njesi te ndryshme.

Detaje te tjera:
Sip. Hipotekuar 200 m2 ,
Sip. Fizike 254.6 m2
Kati 0
Fasade Xhami
Open space
Cmimi 450’000 euro.

Mundesi 6 poste parkimi
25 000 euro per post parkimi

Me dokumentacion te rregullt hipotekor!
Mundesi e shkelqyer investimi.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/11664/shitet-njesi-biznesi-afer-liqeni-i-tiranes-billion3498.html

 • Address Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate