SHITET NDËRTESË E VITIT 1837 + TRUALL NË DELVINË, SARANDË.

  • 150.000€
,

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 448 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje

Description

SHITET NDËRTESË E VITIT 1837 + TRUALL NË DELVINË, SARANDË.

Sipërfaqja totale e truallit është 448 m² ndërsa sipërfaqja e ndërtesës është 190 m².

Ndërtesa është 2-katëshe dhe ndodhet afër qendrës së qytetit.

Prona është e pajisur me dokumentacionin përkatës.

Prona shitet për arsye emigrimi.

Çmimi 150.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461

Address

  • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare