SHITET LOKAL TE RRUGA “PJETER BUDI” TE QYTETI STUDENTI

 • 2.200.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Pjeter Budi
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Pjeter Budi
 • 2.200.000€

Details

 • Price: 2.200.000€
 • Size: 1400 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Shitet lokal, i cili ndodhet buzë rrugës në një zonë shumë të frekuentuar. Pranë rruges së “Elbasanit” dhe afer me shumë institucione shtetërore, shkollore dhe shëndetësore.

Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfillte shoqeror, dhe është shumë e njohur për zhvillim biznesi. Vendodhja e prones te krijon mundesin per akses shumë të lehtë për në qëndër dhe akset hyrëse dhe dalëse të qytetit.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.Lokali ka punime shume cilesore moderne, me hapesira te konsiderueshme dhe komode, sistem kondicionimi etj.

Lokal ne shitje me sipërfaqe totale 1400 m2, pozicionohet në katin përdhe. Pozicionohet në 2 kate me ambiente open space, tualetet, verandë të shfrytëzueshme dhe 10 dhoma hoteli.

Me çertifikate pronesie.

Kontakt: +355682050353

www.inf-93.com

 • Address Rruga Pjeter Budi
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93